Stilling for 1. division (2019 - 2020)

# Hold Kampe Vundet Uafgjort Tabt Kegler Point
# Hold Ka Ke Po
1 Team BBS 2 7 32630 77
2 SAS 2 7 31716 76
3 Team Spirit/Sanders 1 8 36487 54
4 Team Paddy 1 8 35358 46
5 GMB 1 8 33564 39
6 Magic Striker 1 8 32186 30

Top 6 for rækken

# Navn Klub Kegler Serier Snit
# Navn Klub Snit
1 Emil Høstbo Team Paddy 235,5
2 Thomas Lindboe Team Spirit/Sanders 226,2
3 David Cronqvist Team BBS 209,5
4 Sander Hansen Team Spirit/Sanders 208,5
5 Jan Christiansen SAS 202,1
6 Johnni Larsen Team Spirit/Sanders 199,5

Afviklede kampe

Tid Runde Kamp Point
Søndag d. 03-05-2020, 09:30 10 Team Paddy 1 - Team Spirit/Sanders 1 Aflyst
Søndag d. 03-05-2020, 09:30 10 GMB 1 - Team BBS 2 Aflyst
Søndag d. 03-05-2020, 08:45 10 Magic Striker 1 - SAS 2 Aflyst
Søndag d. 05-04-2020, 10:30 9 Team BBS 2 - Magic Striker 1 Aflyst
Søndag d. 05-04-2020, 09:30 9 Team Spirit/Sanders 1 - GMB 1 Aflyst
Søndag d. 05-04-2020, 09:00 9 SAS 2 - Team Paddy 1 Aflyst
Torsdag d. 12-03-2020, 18:00 7 SAS 2 - Team BBS 2 Aflyst
Søndag d. 08-03-2020, 09:30 8 Team BBS 2 - Team Spirit/Sanders 1 12 - 2
Søndag d. 08-03-2020, 09:30 8 GMB 1 - SAS 2 6 - 8
Søndag d. 08-03-2020, 09:30 8 Team Paddy 1 - Magic Striker 1 10 - 4
Søndag d. 16-02-2020, 09:30 7 Team Paddy 1 - GMB 1 14 - 0
Søndag d. 16-02-2020, 08:45 7 Magic Striker 1 - Team Spirit/Sanders 1 2 - 12
Søndag d. 12-01-2020, 09:30 6 Team BBS 2 - Team Paddy 1 14 - 0
Søndag d. 12-01-2020, 09:30 6 Team Spirit/Sanders 1 - SAS 2 6 - 8
Søndag d. 12-01-2020, 09:30 6 GMB 1 - Magic Striker 1 8 - 6
Søndag d. 08-12-2019, 10:30 5 Team BBS 2 - GMB 1 13 - 1
Søndag d. 08-12-2019, 09:30 5 Team Spirit/Sanders 1 - Team Paddy 1 10 - 4
Søndag d. 08-12-2019, 09:00 5 SAS 2 - Magic Striker 1 12 - 2
Søndag d. 10-11-2019, 09:30 4 GMB 1 - Team Spirit/Sanders 1 6 - 8
Søndag d. 10-11-2019, 09:30 4 Team Paddy 1 - SAS 2 4 - 10
Lørdag d. 26-10-2019, 09:00 4 Magic Striker 1 - Team BBS 2 0 - 14
Søndag d. 13-10-2019, 09:30 3 Team Spirit/Sanders 1 - Team BBS 2 2 - 12
Søndag d. 13-10-2019, 08:45 3 Magic Striker 1 - Team Paddy 1 8 - 6
Søndag d. 13-10-2019, 08:45 3 SAS 2 - GMB 1 14 - 0
Søndag d. 29-09-2019, 09:30 2 GMB 1 - Team Paddy 1 12 - 2
Søndag d. 29-09-2019, 09:30 2 Team BBS 2 - SAS 2 4 - 10
Søndag d. 29-09-2019, 09:30 2 Team Spirit/Sanders 1 - Magic Striker 1 14 - 0
Søndag d. 08-09-2019, 09:00 1 Team Paddy 1 - Team BBS 2 6 - 8
Søndag d. 08-09-2019, 08:45 1 Magic Striker 1 - GMB 1 8 - 6
Søndag d. 08-09-2019, 08:45 1 SAS 2 - Team Spirit/Sanders 1 14 - 0

Kommende kampe

Tid Runde Kamp Hal