Stilling

# Hold Kampe Vundet Uafgjort Tabt Kegler Point
# Hold Ka Ke Po
1 Team BBS 1 7 35367 84
2 Road Runner 1 7 33592 59
3 Trotterne 1 7 34408 52
4 BK Diget 1 7 32171 50
5 Team Spirit/Sanders 1 7 31049 26
6 HBK 1 7 32312 23

Top 6 for rækken

# Navn Klub Kegler Serier Snit
# Navn Klub Snit
1 Mikael Brændeskov Andersen Road Runner 232,3
2 Michael Wittendorff Trotterne 227,9
3 Tommy Brodersen Team BBS 222,1
4 Carsten Gjertsen Trotterne 221,0
5 Jesper Bakke Jørgensen Team BBS 218,2
6 Jacob N. Madsen Trotterne 216,2

Afviklede kampe

Tid Runde Kamp Point
Mandag d. 18-02-2019, 18:30 7 Team Spirit/Sanders 1 - Team BBS 1 6 - 8
Søndag d. 10-02-2019, 09:00 7 Trotterne 1 - BK Diget 1 4 - 10
Søndag d. 10-02-2019, 09:00 7 Road Runner 1 - HBK 1 13 - 1
Søndag d. 20-01-2019, 09:30 6 BK Diget 1 - Team Spirit/Sanders 1 12 - 2
Søndag d. 13-01-2019, 09:00 6 HBK 1 - Trotterne 1 2 - 12
Søndag d. 13-01-2019, 09:00 6 Team BBS 1 - Road Runner 1 10 - 4
Søndag d. 16-12-2018, 10:30 5 Team BBS 1 - Trotterne 1 12 - 2
Søndag d. 16-12-2018, 09:00 5 Road Runner 1 - Team Spirit/Sanders 1 14 - 0
Søndag d. 16-12-2018, 09:00 5 HBK 1 - BK Diget 1 4 - 10
Søndag d. 25-11-2018, 12:00 4 Trotterne 1 - Road Runner 1 8 - 6
Søndag d. 25-11-2018, 09:30 4 Team Spirit/Sanders 1 - HBK 1 4 - 10
Lørdag d. 10-11-2018, 09:30 4 BK Diget 1 - Team BBS 1 0 - 14
Søndag d. 28-10-2018, 09:30 3 Team Spirit/Sanders 1 - Trotterne 1 8 - 6
Søndag d. 28-10-2018, 09:00 3 Road Runner 1 - BK Diget 1 10 - 4
Søndag d. 28-10-2018, 09:00 3 Team BBS 1 - HBK 1 14 - 0
Søndag d. 07-10-2018, 10:00 2 HBK 1 - Road Runner 1 2 - 12
Søndag d. 23-09-2018, 09:30 2 BK Diget 1 - Trotterne 1 4 - 10
Søndag d. 23-09-2018, 09:00 2 Team BBS 1 - Team Spirit/Sanders 1 12 - 2
Søndag d. 09-09-2018, 12:00 1 Team Spirit/Sanders 1 - BK Diget 1 4 - 10
Søndag d. 09-09-2018, 09:00 1 Road Runner 1 - Team BBS 1 0 - 14
Søndag d. 09-09-2018, 09:00 1 Trotterne 1 - HBK 1 10 - 4

Kommende kampe

Tid Runde Kamp Hal
Søndag d. 03-03-2019, 14:00 8 HBK 1 - Team BBS 1 Grøndal Centret
Søndag d. 03-03-2019, 14:00 8 Trotterne 1 - Team Spirit/Sanders 1 Grøndal Centret
Søndag d. 10-03-2019, 09:00 8 BK Diget 1 - Road Runner 1 Glostrup Bowling Center
Søndag d. 31-03-2019, 09:00 9 HBK 1 - Team Spirit/Sanders 1 Grøndal Centret
Søndag d. 31-03-2019, 09:30 9 Team BBS 1 - BK Diget 1 World Cup Hallen
Søndag d. 31-03-2019, 11:30 9 Road Runner 1 - Trotterne 1 Lanes & Lounges
Søndag d. 05-05-2019, 09:00 10 Trotterne 1 - Team BBS 1 Grøndal Centret
Søndag d. 05-05-2019, 09:30 10 Team Spirit/Sanders 1 - Road Runner 1 Gladsaxe Bowlinghal
Søndag d. 05-05-2019, 11:30 10 BK Diget 1 - HBK 1 Glostrup Bowling Center